1 800 123 4567

Sac Çeşitleri

Sac Çeşitleri

Genişletilmiş Sac

Sıcak sacların genişletilmesinden ismini alan bu ürün grubunda yine paket sac olarak malzeme üretimi sağlanmaktadır.

Kullanım amacı ve yerleri: Desenli sacın m2 ağırlığının kullanım amacına göre uygun olmadığı durumlarda ve özellikle altında alan kullanımının olmadığı durumlarda tercih edilmektedir. Daha hafif yapısı nedeni ile gemi sanayinde, yürüme yollarında, dolap kapakları ya da komple jeneratör dolapları, bölmeler, tavan kaplamaları, boru ve kablo tesisatlarının kapatılması, kamyon kasaları, askeri yapılarda kullanılmaktadır.

Gözyaşı Desenli Sac

İç piyasada genellikle kullanılmakta olan baklava desenli sacların yurtdışı pazarlarda yerini gözyaşı desenli saca bırakması nedeniyle; her iki deseni de üretmekte olan firmamız, bu ürün grubunda hem Türkiye’de hem de Avrupa’da aranan ve fark yaratan bir üretici durumundadır.

Kullanım amacı ve yerleri: Özellikle taban yüzeylerde kullanılan demir çelik sacların yüzeylerinin kaygan olması ve zamanla bu kayganlığın daha da artmasını önlemek amacıyla haddelenen siyah saclar, yüzeylerine haddeleme sayesinde verilen kabartılmış desenler sayesinde sürtünme mukavemetini arttırılmakta ve çevresel risk faktörünü ortadan kaldırmaktadır. Açık alanlarda ıslanma ve buğulanma gibi sac yüzeyinin daha da kullanışsız hale gelmesi, desenli sacların kullanımını gerektirmektedir.

Daha çok yangın merdivenleri, yürüme yolları, rampalar, makineler, ıslak zemin olabilecek gemi ve deniz kenarı tesisler ya da araçlar, kamyon ve tır kasaları, basamaklar, dolap kapakları, dekorasyon amaçlı dış cephe veya yer zemini kaplamaları olarak kullanılmaktadır.

 

Siyah Paket Sac

Yüksek kalite standartlarıyla Çelik Servis Merkezinde hizmet vermekte olan boy kesme hattımızda; S235JR, S275JR, S355J2, S355J2+N kalitelerinde üretim yapmaktayız.
Malzemelerin iç gerilimi alınmış, lazer kesime uygun, yüksek kalitede hazırlanmış olarak arzı sağlanmaktadır.
ASTM ve EN standartlarında yapmakta olduğumuz üretimimiz ile; makine sanayi, imalat sanayi, otomotiv sanayi, konstrüksiyon, gemi sanayi, savunma sanayi gibi sektörlere hizmet vermekteyiz.
Geniş ürün yelpazemizle hem ülkemizde hem de yurt dışında global pazarlarda demir-çelik dünyasına hizmet etmekteyiz.1,20mm ile 25,00mm arası kalınlıklarda tüm genişlik ve kalitelerde sunmakta olduğumuz siyah sac ürün grubunda global üretici olduğumuz her sene sektörün saygın kuruluşlarından almakta olduğumuz ihracat ödülleriyle tasdiklenmektedir.


 

 

 

Referanslar